Osobnost Plus

Komentátor Fischer: Babiš přestal dělat klasickou politiku. Teď se naladil na vibraci ve společnosti

Osobnost Plus

Komentátor Fischer: Babiš přestal dělat klasickou politiku. Teď se naladil na vibraci ve společnosti
Komentátor týdeníku Euro Petr Fischer

Plus

Andrej Babiš (ANO) se minimálně rétoricky přiklání k jednoduchému nacionalismu, který stál za dvěma světovými válkami, je přesvědčený analytik a komentátor týdeníku Euro Petr Fischer. „Patrioti pro Evropu nemají pozitivní politiku. Kdyby ji měly, tak by manifest samozřejmě vypadal tak, že by na začátku bylo ‚co chceme‘,“ popisuje v pořadu Osobnost Plus.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Nich teď rozhovor s osobnostmi. Chudák Okamura takových let na tom maká. A teď přijde Babiš a celé to převezme, napsal na sítě x a dodává Babišův rétorický příklon k jednoduchému nacionalismu, který stál za dvěma světovými válkami, je naštěstí poslední novinka, která může přijít. Babiš byl v politice už vším. Chameleonovi došli barvy a i slepý začnou vidět, že žádná barva není jeho vlastní, že není ničím, aby mohl být vším. Konec citace. Filozof a publicista Petr Fischer dnešním hostem osobnosti. Plus. Vítám vás.

  • Dobrý den. Dobrý den. Děkuji za pozvání a hezký den z plusu přeje Barbora Tachecí.

  • Osobnost.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu