Osobnost Plus

Izrael v Gaze válečné zločiny nepáchá. Směřuje maximální úsilí do omezení civilních obětí, tvrdí analytik Svárovský

Osobnost Plus

Izrael v Gaze válečné zločiny nepáchá. Směřuje maximální úsilí do omezení civilních obětí, tvrdí analytik Svárovský
Martin Svárovský

Plus

Izrael předpokládá, že bude ještě sedm měsíců bojovat v Gaze proti Hamásu. „Cílem je obnovit bezpečnost Izraele a jeho vlastních obyvatel. A podle toho, co Hamás posledních 40 let prezentuje, je jasné, že bez jeho zničení toho dosaženo nebude,“ říká bezpečnostně politický analytik Martin Svárovský v Osobnosti Plus.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Už má slovo Barbora Tachecí. Začíná.

  • Osobnost. Plus.

  • Předpokládáme dalších sedm měsíců bojů, prohlásil před týdnem izraelský poradce pro národní bezpečnost Cachi Hanegbi. To je podle něj nezbytný čas pro dosažení vytyčených cílů. Cituji vítězství pro nás znamená zničení vojenských kapacit Hamasu, návrat všech rukojmích a zaručení jistoty, že po konci války nebude z pásma Gazy přicházet pro Izrael žádná hrozba. Konec citace. Dnešním hostem osobnosti plus je bezpečnostně politický analytik Martin Svárovský. Vítejte, dobrý den. Dobrý den a hezký den z plusu přeje Barbora Tachecí.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu