Osobnost Plus

Cyril Svoboda by měl od lidovců rychle odejít a dát se třeba ke Konečné. Jeho výroky jsou skandální, míní novinář Fendrych

Osobnost Plus

Cyril Svoboda by měl od lidovců rychle odejít a dát se třeba ke Konečné. Jeho výroky jsou skandální, míní novinář Fendrych
Martin Fendrych

Plus

„Co mě u nás štve, jsou politici-bábovky, kteří jen něco říkají a nic moc nedělají. Vedení lidovců má v zásadě pravdu, což se ukazuje i na tom, že když tedy vyzvou Cyrila Svobodu (KDU-ČSL), aby opustil stranu, tak on je obviní ze stalinismu – tedy ze systému, který ale vraždil lidi. To je úplně absurdní, je to plk a kec a už jen za to by měl Svoboda ze strany velmi rychle odejít – a dát se například ke Kateřině Konečné (KSČ),“ nešetří kritikou komentátor Martin Fendrych.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Teď už má slovo Barbora Tachecí. Začíná pořad osobnost. Plus.

  • Distancujeme se od vašich aktivit, které se dlouhodobě neslučují s politickým směřováním strany. Zvažte své členství ve straně, vzkázal předsednictvo KDU-ČSL svému bývalému šéfovi Cyrilu Svobodovi. Pokud mi vytýkají, že jsem v konfliktu s linií strany, tak jsem v konfliktu s jejich limit vedení strany a předsednictva, protože přivedlo KDU-ČSL ke dvěma % podpory ve společnosti, vzkázal Svoboda zpátky. Dnešním hostem a slavnosti plus je politický komentátor Martin Fendrych z Aktuálně.cz. Vítám vás tady. Dobrý den. Dobrý den. Hezký den z plusu přeje Barbora.

  • Tachecí.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají