Osobnost Plus

„Chceš-li být něčím otrokem, nenáviď ho.“ Ridina Ahmedová o nové podcastové sérii Odpustit?

Osobnost Plus

„Chceš-li být něčím otrokem, nenáviď ho.“ Ridina Ahmedová o nové podcastové sérii Odpustit?
Ridina Ahmedová

Plus

Už v neděli startuje nová podcastová série Českého rozhlasu Odpustit? Přináší osudy těch, pro které je těžké odpustit druhým, nebo naopak touží, aby bylo odpuštěno jim. „Když člověk toto téma zvedne, nutně si také musí nějakou tu inventuru udělat.  A rozhodně nemůžu říct, že bych našla všechno v sobě vyčištěné, protože si každý v sobě nese různé křivdy,“ přiznává autorka podcastu a zároveň zpěvačka a performerka Ridina Ahmedová.
Michael Rozsypal

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Musí odpustit. V neděli startuje nová podcastová série ČRo Plus. Po osudech lidí, pro které je těžké odpustit druhým, nebo naopak po odpuštění touží. Stojí za ním autorka podcastu.

  • Sádlo, což byl před dvěma lety jeden z nejposlouchanějších podcastů v historii Radia Wave. Zabýval se společenským tlakem na ženský vzhled a vyvolal bouřlivou veřejnou debatu. Autorka je ale také zpěvačka a performerka. Byla nominovaná na ceny Anděl nebo si zazpívala s Bobbym McFerrinem. Zpěvačka a performerka, autorka týden a Ahmedová jim dnešním hostem. Dobrý den. Vítejte v dobrý den. Děkuji za pozvání. Já jsem Michael Rozsypal a přeji dobrý poslech.

  • Osobnost.

Více z pořadu