Osobnost Plus

Baví mě bořit stereotypy, píchat do vosího hnízda a hrát jinak, říká violoncellistka Terezie Kovalová

Osobnost Plus

Baví mě bořit stereotypy, píchat do vosího hnízda a hrát jinak, říká violoncellistka Terezie Kovalová
Terezie Kovalová

Plus

Violoncellistka, zpěvačka, modelka a tvář výběru Forbes 30 pod 30 Terezie Kovalová vypráví o životě, otevřenosti v umění i o psychických problémech. Jak nadějná umělkyně překonává stereotypy? Jak se jí daří skloubit hudba a modeling? A jakým problémům čelí před vydáním své první desky?
Michael Rozsypal

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Plus violoncello, zpěv, modeling, úspěch v hudební branži, spolupráce na prestižních projektech a za slavnými muzikanty a plánovaná první sólová deska. Ale taky život jako sinusoida a otevřenost nejen v umění, ale také při vyprávění o životě, vztazích nebo psychických problémech. Tak by se dala charakterizovat muzikantka, violoncellistka a zpěvačka a také příležitostná modelka. Zkrátka umělkyně Terezie Kovalová, která je mým dnešním hostem. Vítej ve studiu. Hezký den. Děkuji za pozvání. Krásný den všem.

  • Já jsem Michael Rozsypal a přeji dobrý poslech.

  • Osobnost.

Více z pořadu