Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem
Jan Bednář, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Stát dotuje výstavbu bytů. Konečně. Ústavní soud soudil platy soudců. Petr Pavel pobývá v oku blízkovýchodního hurikánu. Obří čistka na ruském ministerstvu obrany. Systém „spitzenkandidátů“ a limity unijní demokracie. Starý a nový Peter Pellegrini.
Jan Bednář

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A chce dotovat výstavbu bytů. Prezident Pavel je na návštěvě v Jordánsku a na ruském ministerstvu obrany v Moskvě probíhá velká čistka. To jsou některé náměty středečního vydání pořadu rozhlasových komentářů, kterými vás dnes bude provázet Jan Bednář.

  • Názory a argumenty.

  • PSP obnovila ve středu ráno po noční přestávce debatu o návrhu vládní důchodové reformy. Včera zákonodárci věnovali projednávání tématu 10 hodin. Koaliční strany ovšem chtějí o tom jednat nejdéle do čtvrtka a pak přistoupit k hlasování. Ve studiu proto vítám komentátora ČRo Radka Kubička. Dobrý den.