Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem
Jan Bednář, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Proč je dobré míti zaručenou mzdu? V Babišových stopách aneb Petr Fiala v sídle CIA. Vztahy Ruska a Íránu. Geopolitické napětí stoupá, cena zlata roste. Rozchod Candace a Bena aneb Americkou pravici štěpí Izrael a Ukrajina. Rostoucí podíl uprchlíků na kriminalitě.
Jan Bednář

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • České zpravodajské služby pomáhají posilovat bezpečnost ČR. Současné vztahy Ruska a Íránu a co žene nahoru světové ceny zlata? To jsou některé náměty dnešního vydání pořadu rozhlasových komentářů, jimiž vás provází Jan Bednář.

  • Názory a argumenty.

  • V rámci cesty do Zlínského kraje navštívil dnes dopoledne český prezident Petr Pavel známý muniční sklad ve Vrběticích, který se podle všeho stal před lety cílem útoku ruské tajné služby. K čemu návštěva slouží a jak tehdejší výbuch skladu zapůsobil na tamní komunitu? To nám vysvětlí komentátor ČRo Radko Kubičko, kterého vítám ve studiu. Dobrý den.