Názory a argumenty

Poslechněte si všechny sobotní komentáře s Janem Bednářem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny sobotní komentáře s Janem Bednářem
Jan Bednář, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Neměnnost voličských preferencí. Jen kvalitní jednací řád zajistí věcnou a efektivní demokratickou diskusi. Evropská výjimka pro dlužníky. Odmítne Česko? Macronova vysoká sázka kvůli penzijní reformě. Neklid v Moldavsku. Banka není start-up, auto není počítač. Komik a drogy.
Jan Bednář

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ruské plány v Moldavsku, riskantní kroky francouzského prezidenta Macrona a návrhy Evropské komise nejvíce zadluženým státům. To jsou některé zahraničně-politické náměty sobotního vydání pořadu rozhlasových komentářů, k jehož poslechu vás vítá Jan Bednář.

  • Názory a argumenty.

  • Začneme domácí politikou. Ačkoli ČR prochází nyní poměrně obtížným obdobím ekonomické nejistoty a lidé mají často oprávněné obavy o svoji budoucnost, politické preference občanů se, jak se zdá, příliš nemění. Následující poznámku k tomu napsal vedoucí rubriky komentářů Hospodářských novin Petr Honzejk.

Více z pořadu