Názory a argumenty

Poslechněte si všechny pondělní komentáře s Janem Bednářem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny pondělní komentáře s Janem Bednářem
Jan Bednář, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Co přinese prezident Peter Pellegrini česko-slovenským vztahům. Konec ropy jen za dolary; Saúdové se rozhodli prodávat i za jiné měny. Milost Novotnému za třicet sekund. Východoněmecký porevoluční výbušný koktejl. Východoněmecký porevoluční výbušný koktejl. Koalice Spolu by měla přetrvat. I pro temné časy. 
Jan Bednář

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Argumenty. Co přinese nový slovenský prezident Pellegrini československým vztahům? S jaké rozdíly trvají mezi východním a západním Německem? A měla by do budoucna vydržet vládní trojkoalice spolu? To jsou některé náměty pondělního vydání pořadu rozhlasových komentářů, k jehož poslechu vás zve Jan Bednář.

  • Názory a argumenty.

  • Neúspěch Pirátů v nedávných volbách do Evropského parlamentu vyvolal i jisté vnitřní napětí v této politické straně. O víkendu Piráti hodnotili svůj volební výsledek a jeho příčiny. Ve studiu proto vítám vnitropolitického komentátora ČRo Petra Hartmana. Dobrý den. Dobrý den. V jakém stavu se Piráti nacházejí?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu