Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Petrem Hartmanem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Petrem Hartmanem
Petr Hartman, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Hlasování o nedůvěře se nedá odbýt jako předvolební divadlo. Právo veta v zahraniční a bezpečnostní politice EU. Demokracie, souboj vůle parlamentu a prezidenta. Ruští žáčci uslyší, že štěstí vlasti je víc než jejich životy. Biden se odhodlal seškrtávat studentské dluhy. Bude to ale stačit?
Petr Hartman

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Neúspěšném pokusu opozice vyslovit nedůvěru Fialově vládě. O začátku školního roku v Rusku, o případném zrušení práva veta členským zemím EU v některých záležitostech. Také o tom uslyšíte v analýzách a názorech, které pro vás připravili renomovaní komentátoři. Pokud možno ničím nerušený poslech, tentokrát v pátek vám přeje Petr Hartman.

  • Názory a argumenty.

  • Maratonské jednání o vyslovení nedůvěry vládě, které se protáhlo až do pátečního poledne, skončilo podle očekávání neúspěchem. Opozice. Mohlo být jednání předcházející hlasování pro vládu v něčem poučné? Nejenom o tom budu hovořit s komentátorem ČRo Ondřejem Konrádem, kterého vítám ve vysílání necelé půlhodiny Názorů a argumentů. Dobrý den. V čem může být toto dění ve sněmovně pro vládní koalici poučné?

Ostatní také poslouchají