Návštěva

Další z večerů roadshow Rozhlas jede za vámi na zámku v Rychnově nad Kněžnou se krásně vydařil

Návštěva

Další z večerů roadshow Rozhlas jede za vámi na zámku v Rychnově nad Kněžnou se krásně vydařil
Nadšení diváci aplaudovali vestoje

Hradec Králové

Další zastávkou zábavné show se stal Rychnov nad Kněžnou. Do Královéhradeckého kraje Aleš Cibulka přivezl zpěvačku Dashu a herce Vasila Fridricha. Nádhernou atmosféru ještě před zahájením samotného večera pro vás zachytila redaktorka Jana Kudyvejsová. 
Jana Kudyvejsová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Pomoc.

  • Vedle nás rukou zkoušku právě zpěvačka Dáša. A jak se připravuje Aleš Cibulka?

  • Já teď chodím a nasávám a ne že bych tady byl místní alkoholické nápoje, ale člověk si potřebuje osahat to místo, ze kterého budeme vysílat, aby mohl přenést tu atmosféru k našim posluchačům, k těm, kteří tady nejsou. Takže já jsem naprosto fascinován tím, kde jsme a kdo nás to přivítal, protože abych vás přivítala u sebe doma zámecká paní, tak to jsem ještě nestalo. A navíc jsem moc rád, že dorazil vzácný host, kterého jsme nečekali. Představte si, že já jako pokračovatel tradice toboganu rozhlasového 34 let vysíláme.

Více z pořadu