Náš host

Zbyněk Drda: vrátil jsem se, protože náš kraj je nádherný

Náš host

Zbyněk Drda: vrátil jsem se, protože náš kraj je nádherný
Zpěvák Zbyněk Drda

Plzeň

Zbyněk Drda je vítěz třetí řady soutěže Česko hledá SuperStar. Po mnoha letech se vrátil do rodného Karlovarského kraje a bude jednou z hvězd letošního Dne otevřených dveří Českého rozhlasu Karlovy Vary. Ještě předtím jsme ho ale pozvali do vysílání.
Andrea Vajnar, Pavlína Kyselová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • I my přejeme příjemné dopoledne všem posluchačům rádia vašeho kraje. Hostem vysílání je dnes zpěvák Zbyněk Drda, vítěz pěvecké soutěže superstar z roku 2006 a také rodák z Karlovarska. Nyní se z velkého světa vrátil zpět. No a já ho vítám nejen ve studiu, ale obecně na Karlova.

  • Dobrý den Zbyňku. Dobrý den vám všem posluchačům a někomu za pozvání. A musíme se vrátit úplně na začátek, protože zpěvák se nenarodí jen tak. Je to určité, nějaká cesta a tak. Jak to celé začalo? Kdo vás vlastně ke zpěvu přivedl?

  • Já jsem zpíval už od malinka, řeknu zhruba 7 8 let jsem se pokoušel sám. A potom v mém pěveckým životě byly takový dvě zásadní dámy, učitelky, prof. zpěvu. A tou první byla tu, řekněme tu klasickou část, paní Dagmar Kubíčková. A na tu novější, pokrokovější paní Štěpánka Steinová, která učí dodnes. Takže tyto dvě dámy byly takový stavební kameny. No a víceméně sám vždycky. To byla vášeň moje, že jsem chtěl.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají