Náš host

Základem karlovarské léčby je pitná kúra. Oblíbená je i mezi českými turisty

Náš host

Základem karlovarské léčby je pitná kúra. Oblíbená je i mezi českými turisty
Alžbětiny lázně

Plzeň

Karlovy Vary jsou jedním z nejznámějších lázeňským měst. K významným léčivým zdrojům patří minerální voda, oxid uhličitý a rašelina z naleziště Krásno. Na jaké indikace se v Karlových Varech specializují a jaké léčebné metody používají, nám prozradila lékařská ředitelka Stanislava Maulenová a předseda představenstva Václav Benedikt z Alžbětiných Lázní.
Petr Čimpera

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • 10 hodin, 10 minut. Ve studiu v Karlových Varech už je vše připraveno na povídání s dnešními hosty. Slovo má Petr Čimpera.

  • Dobrý den. V našem vysílání tentokrát vítám hosty dva. Jsou to představitelé alžbětinských lázní, akciové společnosti Karlovy Vary. Pozvání do našeho vysílání přijala lékařská ředitelka, paní doktorka Stanislava. Mahuleno a dobrý den.

  • Dobrý den. A společně s ní je s námi ve studiu předseda představenstva společnosti Alžbětín i lázně pan Ing. Václav Benedikt. I vás vítám ve vysílání. Hezký den.