Náš host

Věc padající ze skříně chytne obvykle dřív, než se rozbije. Žonglování rozvíjí postřeh, říká Jiří Misař a zve na plzeňskou Žonglobalizaci

Náš host

Věc padající ze skříně chytne obvykle dřív, než se rozbije. Žonglování rozvíjí postřeh, říká Jiří Misař a zve na plzeňskou Žonglobalizaci
Jiří Misař

Plzeň

14. ročník přehlídky nového cirkusu přinese v Plzni od 20. května špičkovou akrobacii v podání profesionálů, ale i příležitost pro úplné laiky, aby si leccos vyzkoušeli.
Vladimír Šťovíček

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Viděli jste někdy trojici lidí stojících na sobě a víte, jak vypadají lidské houpačky? Tuto vrcholnou akrobacii a další podívanou nabídne letošní ročník festivalu nového cirkusu, který začátkem příštího týdne odstartuje v Plzni. Kdo nebude chtít jenom nečinně přihlížet, může si během globalizace otestovat vlastní obratnost. Veškeré detaily právě teď připojí náš dnešní host, ředitel festivalu Jiří Misař, se kterým teď budeme žonglovat se slovy. Zdravím vás, přeji vám hezké dopoledne. Krásný dobrý den. S čím byste žongloval? Radši se slovy nebo s kužely.

  • Já mám radši s kužely. Určitě mě to mluvení moc nejde. Takže toto žonglování beze slov.

  • Škoda, že jsem nějaké kužely nevzal s sebou. Mimochodem, dá se žonglovat úplně se vším. Kdybych vám teď odmontoval tři mikrofony, které tady máme, dokázal byste s nimi zažonglovat?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají