Náš host

Skutečný pacient ze seriálu Smysl pro tumor. Jakub Haas bojuje na ledě i v životě

Náš host

Skutečný pacient ze seriálu Smysl pro tumor. Jakub Haas bojuje na ledě i v životě
Karlovarský para hokejista Jakub Haas

Plzeň

Seriál Smysl pro tumor aktuálně hýbe českou společností. Jakub Haas je jeden z těch, kteří vystupují na konci každého dílu a dělí se s diváky o své zkušenosti s léčbou nádoru.
Andrea Vajnar, Tereza Švecová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • V únoru si připomínáme celosvětový měsíc boje proti rakovině, a tak i náš dnešní rozhovor se dotkne tohoto tématu. U mikrofonu ČRo totiž vítám Jakuba Haase. Dobrý den.

  • Dobrý den. Tak abych vás představila trošku konkrétněji. Každý, kdo aktuálně sleduje seriál smysl pro humor, který běží na ČT a myslím, že je aktuálně velmi populární, tak ví, že na konci každého dílu se objevují lidé, kteří mají s rakovinou nějakou osobní zkušenost. A vy jste právě jednou z těchto osob, kteří se v televizi podělili s diváky o své příběh. No, já jsem tak trošku doufala, že uděláte tady pro ČRo to samé.

  • Tak můj příběh se los vlastně můžou diváci najít na stránkách tečka. Cz. Ale kdybych to měl říct ve zkratce, tak je to 10 let, co jsem teda prodělal tu rakovinu. Takže vám bylo kolik?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají