Náš host

Radim Rulík o cestě za zlatem: Hráčům jsem zakázal internet, nechtěl jsem se zaobírat kritikou

Náš host

Radim Rulík o cestě za zlatem: Hráčům jsem zakázal internet, nechtěl jsem se zaobírat kritikou
Radim Rulík

Plzeň

Jeho jméno teď skloňuje celé hokejové Česko. Když ale představil seznam hráčů pro světový šampionát, schytal vlnu kritiky. Za svým výběrem si stál a jeho tým vybojoval zlaté medaile. Trenér Radim Rulík byl exkluzivním hostem Českého rozhlasu Karlovy Vary. 
Radim Jehlík

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezký den. Dnes nás čeká povídání s hostem, jehož jméno skloňuje v posledních dnech celá ČR, alespoň ve světě sportu. Spolu se svými svěřenci dokázal na domácím hokejovém MS dokráčet až do finále a získat zlatou medaili. Naším hostem je člověk, který je v Karlových Varech sice doma, ale nebylo jednoduché v těchto dnech zastihnout. Proto jsem velmi rád, že tu dnes s námi naproti mně už vítám hokejového trenéra Radima Rulíka. Dobrý den.

  • Dobrý den trenéra. Nejdřív. Velká gratulace a poděkování za ty nádherné chvíle. Za nás, za všechny u obrazovek, v hospodách, ve všech zónách, na náměstích, v O2 Areně. Díky za zážitky a i za celé rádio, naše posluchače bychom vám chtěli poblahopřát.

  • Děkuji moc. Měl jste od finále volný den, nebo jsou to stále povinnosti? I když chápu vesměs příjemné.

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu