Náš host

Radim Flender: Muzikant, kterej je furt šťastnej, je nepoužitelnej

Náš host

Radim Flender: Muzikant, kterej je furt šťastnej, je nepoužitelnej
Radim Flender

Plzeň

Vyučil se elektrikářem, ale talent k hudbě zvítězil. Radim Flender se věnuje skládání muziky, psaní textů a koncertování. Stanice Svět, Nad Šumavou svítá a mnohé další písničky znějí i naším rozhlasovým éterem.
Andrea Vajnar, Petr Čimpera

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Do našeho karlovarského studia teď zdravím kolegu Petra Čimperu a jeho hosta. Dobrý den.

  • Ivo, děkujeme za slovo. Je 10 hodin 11 minut, nejlepší čas, abych přivítal našeho hosta, který se narodil v Praze, ale vyrůstal na jihozápadních Čech v Sušici. Vyučil se elektrikářem, ale hudba zvítězila. Radim Flender je u druhého mikrofonu. Pěkné dopoledne.

  • Pěkné dopoledne všem posluchačům i tobě. Radime. Já jsem rád. My se známe, my jsme kamarádi. Budeme si tykat. Já jsem rád, že jsi přijal pozvání, že si vážil cestu do karlovarského studia ČRo, protože je o čem hovořit. Je o čem si povídat. Ty jsi skladatel, textař, interpret hraje v muzikálech. Myslím, že účinkuje již také aktuálně v muzikálech Plzně. K tomu všemu se dostaneme. Ale jak je možné, že od elektrikáře?

Více z pořadu