Náš host

Potkáme se ve stopě! Startuje třetí ročník oblíbeného turistického seriálu

Náš host

Potkáme se ve stopě! Startuje třetí ročník oblíbeného turistického seriálu
Turisté na cestě na Třístoličník

Plzeň

Nadace St. Joachim spolu s Českým rozhlasem Karlovy Vary pořádá 3. ročník turistického seriálu Stříbrná stopa. První etapa startuje už v sobotu 13. dubna.
Andrea Vajnar, Tereza Švecová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Už tuto sobotu startuje v Krušných horách série pěších výletů s názvem Stříbrná stopa. Jaký je jejich význam? Kam všude návštěvníky provedou a jak se na ně mohou lidé přihlásit? O tom si budeme teď na rádiu vašeho kraje povídat s Lenou Kintnerovou z nadace Sand Jáchym a také s Evou Jandákovou s ČRo Karlovy Vary, protože i my tuto akci spolupořádáme. Dobré dopoledne.

  • Dobré dopoledne všem. Krásný den přeji všem posluchačům do karlovarského i Plzeňského kraje. Já začnu úplně od začátku obecně, byť už to třeba z toho úvodu bylo jasné, Stříbrná stopa. Co to tedy je? Stříbrná stopa je seriál.

  • Turistických výšlapů po krušnohorské krajině. My jsme vlastně chtěli tu naší jít, naše Krušné hory představit i trošku jinak než jenom po klasických turistických cestách. A chtěli jsme představit i něco z jejich kultury, historie, co vlastně všechno pro nás znamenají.

Ostatní také poslouchají