Náš host

Letošní Noc s operou se blíží, plzeňským hrabětem Draculou se stane Jozef Hruškoci

Náš host

Letošní Noc s operou se blíží, plzeňským hrabětem Draculou se stane Jozef Hruškoci
Jozef Hruškoci

Plzeň

Měsíc červen je časem, kdy je kulturní program v Plzni doslova nabitý zajímavými událostmi. K vrcholům bude zcela určitě patřit uvedení muzikálu Dracula pod širým nebem v rámci projektu Noc s operou. Hlavní roli uhrančivého transylvánského hraběte Draculy ztvární Jozef Hruškoci, člen muzikálového souboru Divadla J. K. Tyla.
Michaela Vondráčková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Společnost vám stále dělá naše dopolední vysílání. Máme čtvrtého června a července. To je čas, kdy je kulturní program v Plzni nabitý zajímavými událostmi. K vrcholům bude zcela určitě patřit uvedení muzikálu Drákula pod širým nebem v rámci projektu noc s operou. Představitel hlavní role hraběte Drákulu Josef Hruška, což je dnes hostem v našem studiu. Dobrý den. Krásný. Dobrý den. Tak v jaké fázi jsou zkoušky? Už všechno běží podle plánu. Už se jenom tak jako ladí detaily.

  • Nazkoušeno už máme pro tu divadelní verzi a pro ten Lochotín. %. Hamšík samozřejmě ještě předěláváme nějaký příchody a já snažím se to přizpůsobit tomu prostoru.

  • No tak noc s operou, to je zajímavý letní projekt a na který se řada lidí opravdu těší. Můžeme připomenout, o co se jedná? Kdy a kde se koná?

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu