Náš host

Druhá nejstarší plzeňská skupina se vrací na koncertní pódia

Náš host

Druhá nejstarší plzeňská skupina se vrací na koncertní pódia
Luboš Hubinger a Petr Dvořák ze skupiny Medium

Plzeň

Skupina Medium byla založena před 50 lety. U jejího zrodu stál Milan Borník, který byl dlouhá desetiletí její duší. Poslední den roku 2022 frontman skupiny Medium zemřel.
Iva Kokešová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte náš středeční dopolední program. Za tři minuty bude čtvrt na 11 a vítáme dnešní hosty. A těmi jsou zpěvák Luboš Hubinger a klávesista Petr Dvořák ze skupiny médium. Dobrý den.

  • Dobrý den. Dobrý den. Pánové, skupina médium byla založena, pokud jsem si to správně našla, v roce 1974. To znamená, každý, kdo umí počítat, aspoň trochu tak ví, že máte dneska, lépe řečeno v tomto roce 50. výročí. Je to tak?

  • Je to tak akorát, že my jsme tam samozřejmě nebyly v té době, ale jak jak jde čas, slibem, co jsem tady, už se to prostě dědí jakoby, bych řek, z otce na syna de facto, že Luboše. Vy jste říkal, že médium je druhá nejstarší skupina. Hosté západočeské líhně. Je to talent a přesně to. A kdo je ten starší lisy odysea.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají