Náš host

Díra na kalhotách nebo nehrající hudba nevadí. Stepuje se dál

Náš host

Díra na kalhotách nebo nehrající hudba nevadí. Stepuje se dál
Matěj Borovský

Plzeň

Matěj Borovský z plzeňského Step by step studia se stal v květnu v silné konkurenci mistrem České republiky v sólovém stepu.
Iva Kokešová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte náš středeční dopolední program a za čtyři minuty bude čtvrt na 11. Matěj Borovský z plzeňského step by step studia se stal v květnu v silné konkurenci mistrem ČR ve stepu. V říjnu ho čeká MS. Jednadvacetiletý stepař, tanečník, choreograf a trenér, který stepuje od svých sedmi let, je naším dnešním hostem. Vítám vás. Dobrý den.

  • Dobrý den. Krásné dopoledne všem posluchačům moc děkuji za pozvání.

  • Já jsem se dívala do našeho webového archivu a vím naprosto přesně, že jste tady v rozhlase byli s bratrem tom budou v květnu 2019. Ano, takže skoro přesně před pěti léty. Tom jdu. Samozřejmě teď nevidím. Vidím jenom vás určitě z té zmužněl a trošičku vám narostly vlasy. Před těmi pěti lety jste byl trochu víc ostřihaný. Je to tak?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu