Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Bývalá tenistka Dominika Cibulková: Po kariéře je mojí prioritou syn Jakub. Tenis mi nechybí

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Bývalá tenistka Dominika Cibulková: Po kariéře je mojí prioritou syn Jakub. Tenis mi nechybí
Ve studiu Radiožurnálu Sport se sešly dvě kamarádky tenistky Dominika Cibulková a Andrea Sestini Hlaváčková

Radiožurnál Sport

Ve sportovní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou se rozpovídala bývalá profesionální tenistka a vítězka Turnaje mistryň z roku 2016 Dominika Cibulková. Slovenská hráčka oznámila konec kariéry v roce 2019 po přetrvávajících komplikacích se zraněnou Achillovou šlachou při křtu autobiografie Tenis je můj život. Nyní je její prioritou starost o dvouletého syna. Co si sympatická tenistka užívá po kariéře? Chtěla by se v budoucnu stát kapitánkou fedcupového týmu?
Andrea Sestini Hlaváčková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Sestini Hlaváčková.

  • Krásné dopoledne na Radiožurnálu. Sport. Dnes za námi zavítá ze Slovenska bývá profesionální tenistka a vítězka Turnaje mistryň i v roce 2016. Dominika Cibulková. Ahoj. Donutil. Ahoj. Tak neděje. Ale děje. Já ti musím moc poděkovat, že své krátké návštěvě Prahy se jsi našla čas a dorazila asi za námi na Radiožurnál. Sport pro vás jako za pozvání. V profesionální kariéru si ukončená v roce 2019 a konec i oznámila na křtu své autobiografie. Tenis je můj župan a pro přetrvávající zranění achilovky tak do něčeho. Nakolik je teď aktuálně tenis, dvojí život? Tak aktuálně můj život je můj syn, takže to je tak i střetem mého celého vesmíru, vlastně našeho s manželem, takže my si ho maximálně užíváme. Doma mám sice tenisovou akademii, ale teda jsem malá, tak v LA povinnosti z každého s každým, rozchod, Ralsko, tak prostě nás jakoby absolutním absolutní priorita. Trest. Když bys nám mohla vyjmenovat aspoň nějakých základní pilíře toho, co teďka aktuálně děláš po kariéře?

  • V Uhách. Ona je toho tak velmi. Vela vela kapes věcmi to je kdo? Spí to tak. A je i něco o poměrně málo. Zabodni malé. Poslechneme se, co jsem? Že? I tím, že jsem byla Slovensko Let's Dance, kde jsem, prostě jsem skočil na trh.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají