Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Biker Ondřej Cink: Desáté místo z mistrovství světa mě utvrdilo v tom, že stále patřím mezi elitu

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Biker Ondřej Cink: Desáté místo z mistrovství světa mě utvrdilo v tom, že stále patřím mezi elitu
Ondřej Cink byl hostem Radiožurnálu Sport v pořadu Na síti

Radiožurnál Sport

Ve studiu Radiožurnálu Sport zpovídá v pořadu Na síti moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková nejlepšího českého bikera Ondřeje Cinka. Jak český reprezentant hodnotí uplynulou sezonu? Jak vzpomíná na návraty na kolo po prodělaném covidu a jak bojoval s nepříjemnými alergiemi? Proč ho musí trenéři v tréninkovém procesu brzdit? Kolik času stráví na silničním kole? Poslechněte si celý rozhovor s úspěšným bikerem.
Andrea Sestini Hlaváčková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Krásné pondělní dopoledne na Radiožurnálu. Spor. Dnes mám ve studiu našeho nejlepšího bikera Ondřeje Cinka. Ale Ondro, ahoj. Ondro. Letošní sezona, která je tedy teď u konce a začala kvalitně, začala v Brazílii a dojel si do 10. místa. A pak tě ale začaly sužovat zdravotní problémy. Bylo to? Vlastně? Bylo jich hodně. A jak jsi na tom teď aktuálně zdravotně?

  • Tak aktuálně zdravotně jsem na tom doufám, že dobře, že jsem se z toho všeho dostal. A a že budu, že budu zdravý. Teď to vypadá dobře. Začal jsem vedl s přípravou zimní na další sezonu. Takže uvidíme. Mně nejvíc vlastně trápila alergie, takže to se vlastně uvidí až až na jaře, jestli mě to bude trápit dál nebo ne, protože jsem mě to vlastně potkal poprvé. Ho. Nikdy mě to jako v životě netrápilo, i když když jsem byl vlastně malý, řeknu 8 7 let, tak jsem byl těžký alergik. A postupem času, jak se začal sportovat, já jsem fotbal a pak přišla cyklistika, tak se z toho asi úplně vyléčil a od té doby mě to vůbec netrápilo a až letos prostě to přišlo znova, zčistajasna, zčistajasna, tak nevím, jaký jsou jakoby důvody.

  • Nepřišli jste na to, proč nese? To jsme, nepřišli jsme na to. Měl jsem samozřejmě všechny možný vyšetření.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají