Na place

Vaclík ukázal, že v reprezentaci je číslo jedna. V osmifinále bude každý soupeř těžký, tvrdí Nehoda

Na place

Vaclík ukázal, že v reprezentaci je číslo jedna. V osmifinále bude každý soupeř těžký, tvrdí Nehoda
Tomáš Vaclík v zápase proti Anglii na mistrovství Evropy ve fotbale

Radiožurnál Sport

Čeští fotbalisté za sebou mají základní část mistrovství Evropy. V prvním zápase porazili Skotsko 2:0, v druhém remizovali s Chorvatskem a v posledním utkání proti Anglii prohráli 0:1. Do osmifinále tak postoupili se čtyřmi body ze třetího místa tabulky skupiny D. „Byl jsem nadšený z prvního zápasu se Skoty. I když to nebylo moc fotbalové, tak se vyrovnali jejich tvrdé hře. Viděl jsem na týmu, že drží spolu,“ popisuje bývalý fotbalista Michal Nehoda.
Ladislav Hampl

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Ladislavem Hamplem. Já vám přeji hezké dopoledne ze středečního pořadu na place. A mým milým hostem je Michal Nehoda. Michal dneska přijel z Kroměříže vláčkem ráno. Vstával brzo a moc se těším na rozhovor s ním. Já tě zdravím.

  • Ahoj. Ahoj. Láďo. A díky za pozvání. My máme rozjeté euro, včera odehraný zápas Česko Anglie. Tak pojďme hned po hlavě do toho, co jsi tomu říkal.

  • Tak nejenom včerejší zápas, ale samozřejmě ty dva zápasy předtím. Hlavně jsem byl nadšený z prvního zápasu, zisku tam a protože i když to nebylo moc fotbalový, ale prostě vyrovnat se té skotský tvrdí hře. A viděl jsem na tom týmu, jak jsou spolu, jak drží spolu. Samozřejmě výborný výkon Tomáše Vaclíka a samozřejmě Patrika Šika, kde samozřejmě druhý gól fantastický.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají