Na place

Tenista Bohdan Ulihrach: Povrch na Wimbledonu mi k srdci nikdy nepřirostl

Na place

Tenista Bohdan Ulihrach: Povrch na Wimbledonu mi k srdci nikdy nepřirostl
Bohdan Ulihrach

Radiožurnál Sport

Ve středeční sportovní talkshow Na place si s moderátorem Davidem Novotným povídá tenista Bohdan Ulihrach. Jak vzpomíná na legendární tenisty v čele se Samprasem nebo Agassim? Proč si neoblíbil prestižní grandslam Wimbledon? Měl při cestování po turnajích čas i na putování po památkách ve světových metropolích? Nejen to prozradil v pravidelném sportovním pořadu. Poslechněte si celý rozhovor.  
David Novotný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Na place s Davidem Novotným sedí Bohdan Ulihrach. Tenista. Ahoj Bohdan Hecl. Ahoj Morgane. Ty jsi z Kolína? To mi jako úplně nic moc nehází. Říkám si, co to jako nudný Polabí jako s člověkem udělá.

  • Jak se dostane? Ke sportu a také sportu jsem se dostal, protože táta mu dělal atletiku, tak tam někde v Kolíně. Ano. On je Fordem, která narozených Počátkách, ale já s ním bydlel v Kolíně. A tak chtěl. Když jsem byl malý, tak chtěl, abych sportoval. A ten můj tenis vznik vlastně tak, že se sestry, které o čtyři roky starší, ptali, co bych chtěla dělat za sport, řekla tenis. No a pointa byla, že jednou na dovolený hráli badminton badminton. Je vidět, že to moje.

  • Ne, ne, přišli na tenise do tenisového klubu.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají