Na place

Sportovní talkshow Na place v roce 2022? Hosté jako Jan Gusta Havel, Tomáš Ujfaluši nebo Petr Rada

Na place

Sportovní talkshow Na place v roce 2022? Hosté jako Jan Gusta Havel, Tomáš Ujfaluši nebo Petr Rada
Jan Gusta Havel s Ladislavem Hamplem před rozhovorem. Kdo další byl hostem pořadu Na place v roce 2022?

Radiožurnál Sport

Každou středu dopoledne posluchače Radiožurnálu Sport bavili moderátoři z řad herců. David Novotný, Pavel Nečas a Ladislav Hampl si do svého pořadu Na place zvali hodně známých sportovců. Užijte si výběr toho nejlepšího, co sportovní talkshow během roku 2022 nabídla. I v příštím roce se můžete těšit na rozhovory osobností se zajímavými sportovci v tradičním čase od 10:05. 
David Novotný, Ladislav Hampl, Pavel Nečas

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Každou středu dopoledne jste i letos mohli poslouchat rozhovory našich moderátorů z řad herců. David Novotný, Pavel Nečas a Ladislav Hampl si do svého pořadu na place pozvali během tohoto roku spoustu známých sportovců a my vám v následující hodině nabídneme výběr těch nejzajímavějších. Tak přeji příjemný poslech. Známý fotbalový trenér, který aktuálně vede druholigovou Duklu, tedy Petr Rada a s Davidem Novotným mluvilo třeba o začátcích na pražské Libuši, o angažmá v Německu i o tom, jak je důležité, aby byla dobrá atmosféra.

  • V kabině. Jak moc je důležitá kabina? Pece ho najdu roce. Kvalitu jako je základ jako hrát. Jestli ty se kabinou prošel? Já teda jenom těma okresním přeborem. Ale to je taková. No, je to taková sranda v podstatě. Ale kabina je, ale to gros, to schéma je stejný. Měl by v té nízký soutěži jistý, jaké hraje kabina. Takový je týmový duch jasný. Ano. Já jsem si na toto vždycky zakládá. Je každá kabina jiná? Předpokládám.

  • A jak si vlastně uděláš z toho tu svou? No tak musíš za prvé ty hráče poznat, jak jsou a přesvědčit je, že tvůj pohled na to, kdo je ten nejlepší. Mluvil s nimi na rovinu? No tak jasně to odseděl. Já jsem nevěřil každý. Já jsem vždycky vyznával to, že když má někdo problém, tak moje dveře jsou otevřený od rána do večera. Na telefon kdykoliv. Co když ten problém nejde řešit? A teď?

Více z pořadu