Na place

Hokejista Viktor Hübl: V Litvínově si titul přál každý. Těší mě, že jsem měl možnost být u toho

Na place

Hokejista Viktor Hübl: V Litvínově si titul přál každý. Těší mě, že jsem měl možnost být u toho
Hokejový útočník Viktor Hübl

Radiožurnál Sport

Hostem středeční talkshow Na place s Davidem Novotným je ikona litvínovského hokeje Viktor Hübl. Jak vzpomíná na mistrovskou sezonu? Jak vznikla přezdívka Vanta? Jak u něj dopadl draft v roce 2001? Proč nikdy neřešil individuální statistiky a rekordy, kterých v extralize dosáhl? Proč nikdy neokusil zahraniční ligu? Poslechněte si celý rozhovor s šikovným hokejistou, který v černožlutém dresu Litvínova odehrál 976 utkání!
David Novotný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Plat.

  • Všem posluchačům a dnes zejména podruhé pozdrav speciální do Krušnohorská, protože tady mám s sebou na place v pořadu Viktora Hübla, hokejistu, především tedy Litvínova. Ale Viktore, ahoj. Ahoj. Prosím tě, já smekám svůj pomyslný klobouk, i když nejsem úplně hokej k nám jako jiný sporty. To ale hokej, hokej, obdivu a cokoliv neumím, tak obdivuju. A před tebou zdech prostě dvojnásob, protože já mám pocit, že už voda typu ber.

  • Ty desky, když běží nějaký jako Branky, body, vteřiny nebo události a sport, tak prostě dáváš někde fíky a ses tam. Je to možný?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají