Na place

Fotbalový trenér Jan Suchopárek: Sílu soupeřů na mistrovství Evropy známe, nebudeme za otloukánky

Na place

Fotbalový trenér Jan Suchopárek: Sílu soupeřů na mistrovství Evropy známe, nebudeme za otloukánky
Kouč reprezentační jednadvacítky Jan Suchopárek byl hostem pořadu Na place

Radiožurnál Sport

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal trenér české fotbalové reprezentace do 21 let Jan Suchopárek. V pořadu Na place si s moderátorem Davidem Novotným povídal nejen o jeho trenérských štacích, ale i fotbalových začátcích na Kladně nebo v Dukle. Má ambice se stát koučem seniorské reprezentace? Jak se mu pracuje se stále se měnícím kádrem? Užijte si celý rozhovor s bývalým reprezentačním obráncem.
David Novotný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tady Novotný. Pořad na place. Mám tu svého hosta, kterým je Jan Suchopárek, fotbalista, trenér. Bohužel taky svahy strach, takže dneska to můžeme. Můžeme to dost komplikovat hned derby. Asi jsi asi jsi nadšený teď.

  • Byl to pěkný a myslím si, že historicky vítězství Slavie nad Spartou, tak se počítá.

  • Ta se fotit. Tak a já myslím, že to téma máme za sebou a můžeme si pustit písničku. Ne, dělám si legraci. Honza zajímá mě to je působení v repre. Já to vezmu takový jako vod vod nějakého konce, spíše začátku. Já to většinou beru chronologicky a teď teď to vezmu chronologicky, možná odzadu. To je repre. Ty jsi se, ty jsi se, ty jsi byl reprezentant český a teď si s trenéry český reprezentace mládežnických, tak my tak my popis nějaký ty ty ty ty dvě působení.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají