Na place

Bývalý fotbalový reprezentant Libor Sionko: Věřím, že titul světových šampionů obhájí Francouzi

Na place

Bývalý fotbalový reprezentant Libor Sionko: Věřím, že titul světových šampionů obhájí Francouzi
Pavel Nečas a bývalý fotbalový reprezentant Libor Sionko před rozhovorem v pořadu Na place

Radiožurnál Sport

Hostem středečního pořadu Na place s Pavlem Nečasem je bývalý fotbalový reprezentant Libor Sionko. Záložník, který získal čtyřikrát mistrovský titul v Česku v dresu Sparty, jednou v Dánsku a hned dvakrát v Rakousku, se vyjadřuje k aktuálnímu dění na světovém šampionátu v Kataru. Koho favorizuje na vítězství? Co říká na úvodní zaváhání favoritů? Přijdou mu kroky Cristiana Ronalda rozumné? Užijte si celý rozhovor. Připravujeme jeho přepis.
Pavel Nečas

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobré dopoledne, vážení posluchači. Je středa 20. listopadu, je po 10. hodině, 10 hodin, pět minut. Přesně teď už to bude šest a to znamená, že tady pořád na place. A protože probíhá MS ve fotbale v Kataru, tak pochopitelně se snažíme zvát si sem hosty, kteří mají s fotbalem nic společného. A já jsem moc rád, že u nás můžu přivítat opět vzácného hosta, čtyřnásobného vítěze České fotbalové ligy, vítěze dánské fotbalové ligy, vítěz rakouské dvojnásobný ho fotbalové ligy. A to znamená Libora Sionka. Libore, vítejte u nás.

  • Ale Pavle, zdravím všechny posluchače, prosím tě, samozřejmě se dostaneme k MS v Kataru. V to jsem moc rád, že si o tom popovídáme. Můžeme dát i nějaký ty typy a teda typu. Velmi špatně. Ale aktuální záležitost číslo jedna c r sedmička skončila v Manchesteru United.

  • Co si o tom myslíš? Tak já osobně si myslím, že ten jeho, ten jeho rozhovor byl přes čáru a ta reakce byla Manchesteru pochopitelná a vyřešili to kulantně. Ono to k tomu směřovalo. Já si myslím, že i ten rozhovor, který dorážel poskytl, tak dělal za tímto účelem. Chtěl prostě tu smlouvu nějakým způsobem rozmlátila, rozvázat a a prostě stát se volným hráčem. A teď se mu to podařilo, takže myslím si, že dosáhl svého. A samozřejmě za mě. Já si myslím, že tyto věci by se měl řešit v kabině, v kabině a s vedením pohovorem nebo prostě nějakou nějakou dohodou. Přesně ano. Já jsem četl, že on Sevilla.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají