Přejít k hlavnímu obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Lidé

Miroslav Lenc

Redaktoři

Miroslav Lenc

Moje jméno a případná přezdívka: Miroslav Lenc alias M speaker

Jsem ročník: Revoluce minus 3

Na Radiu Wave zastávám práci? redaktor, moderátor pořadu Sports Take

Oblíbené místo? Všude tam, kde to žije!

Nejraději poslouchám? Můj výběr nezávisí ani tak na náladě, jako spíš na místě, kde se nacházím. V pokoji bych si totiž v životě nepustil to samý, co do člověka "lejou" na diskotéce. A to platí i naopak!

Mé nejoblíbenější filmy? Každý kvalitní film s "reálnou" pointou. Jen se někdy těžko hledá ta správná hranice.

Jestli čtu, tak většinou? Charles Bukowski, zvláště pak jeho Šunkový nářez. Jinak denní tisk, myslím, že je fajn, když se člověk zajímá o aktuální dění.

Když mám volný čas, tak ho trávím? Téměř zpravidla sportem. A nebo s přítelkyní, pokud je nějaká k mání. Hm, takže jak říkám, už pěkně dlouho jenom tím sportem...

K jídlu a pití si nejraději dopřávám? Bacardi s colou (pokud nejsou peníze, bacardi pružně měním za rum). Co se týká jídla, považuju se za "požitkáře", takže v tomhle směru je moje představivost téměř neomezená.

Co bych chtěl sdělit světu? Mam toho na srdci tolik! Tak kde začít...? Ale přece jedna myšlenka, která stojí (podle mého) názoru za připomenutí: Každý nový den je začátkem konce vašeho života, tak ho využijte naplno a podle svých představ!

Top 5 sportovních počinů za rok 2011? Nedokážu objektivně ohodnotit. Každému sportovnímu počinu totiž předchází tvrdá práce. A já si dovolím posoudit maximálně tak svůj vlastní sportovní výkon, rozhodně ne náročnost přípravy.