Laboratoř

Laboratoř vědců a herců oslavila 5 let na scéně

Laboratoř

Laboratoř vědců a herců oslavila 5 let na scéně
Výroční Laboratoř v divadle Viola

Plus

Netradiční týdeník vědeckých novinek s názvem Laboratoř slaví půlkulaté výročí vzniku. Na Českém rozhlase Plus už 5 let známí vědci objasňují dění v živé přírodě a známí umělci přibližují posluchačům jejich myšlení a tvůrčí práci.

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobrý den. Děkuji moc za slovo. Zdravím srdečně z divadla Viola tady v Praze na Národní třídě, odkud vysíláme rozhlasovou laboratoř, pořad vědců a umělců. Dobrý den, zvláště tady do sálu všem posluchačům a divákům.

  • Tak srdečně vítám všechny své hosty, protože nejtěžší úlohu v tomto našem pořadu mají věci mají biologové. Fatima Cvrčková je buněčná bioložka. Rozumí genetice, rostlinám, kvasinkám. Je z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Dobrý den. Dobrý den.

  • Kolego, tak o mnoha věcech vím velmi málo chyb. Je to Jan Černý, který je zejména imunolog. Má několik sekund zkušenost Harvardu, duše biologických olympiád učí středoškoláky, vysokoškoláky i jejich prarodiče z univerzity třetího věku. Vítám i vás.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají