Kilometry Jiřího Ježka

Šampionátem v Táboře jsem žil celý půlrok. V cíli závodu to byl velký adrenalin, řekl po zisku bronzu Bažant

Junior Kryštof Bažant získal na mistrovství světa v cyklokrosu bronzovou medaili

Radiožurnál Sport

O prvním únorovém víkendu proběhlo v Táboře cyklokrosové mistrovství světa, na kterém česká reprezentace získala dvě medaile. Stříbro v kategorii žen do 23 let získala Kristýna Zemanová a bronz vybojoval v závodě juniorů Kryštof Bažant. Šestnáctiletý borec zavítal do studia Radiožurnálu Sport a v pořadu Kilometry Jiřího Ježka popsal dojmy z nedávného šampionátu, ale prozradil i to, co ho čeká v sezoně 2024. Poslechněte si celý rozhovor.