Káva o čtvrté

Hostem speciálu Kávy o čtvrté z festivalu Prix Bohemia Radio je generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral

Káva o čtvrté

Hostem speciálu Kávy o čtvrté z festivalu Prix Bohemia Radio je generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral
Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral

Dvojka

Jak se rozhlasová tvorba mění na pozadí stého výročí Českého rozhlasu a jak se významné kulatiny promítly do rozhlasového festivalu Prix Bohemia Radio? Obejde se další rozvoj veřejnoprávního rozhlasového vysílání bez zvýšení koncesionářského poplatku a proč by se měl okruh jeho plátců rozšířit? Čím si udržet trvalou přízeň a důvěru posluchačů? Hostem je René Zavoral, generální ředitel Českého rozhlasu. Moderuje Tereza Stýblová.
Tereza Stýblová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Čtvrté dnes s hostem, generálním ředitelem ČRo René Zavoralem. V jakém duchu se nese nebo možná spíše nesl aktuální 39. ročník. Jak se rozhlasová tvorba mění na pozadí 100. výročí ČRo a jak se významné kulatiny promítají do tohoto rozhlasového festivalu? Tak na to se dnes budou Reného Zavorala ptát. A dostaneme se i k návrhu tzv. velké mediální novely k možnosti navýšení koncesionářského poplatku a rozšíření počtu koncesionářů. Tak hezké odpoledne a dobrý poslech ČRo dvojka, které vás baví?

  • Dvojku. Naši pravidelnou zprávu o čtvrté, kterou vysíláme vždy mezi 16. a 17. na Dvojce, dnes vysíláme z olomouckého studia ČRo, a to proto, že tu dnes vrcholí přehlídka rozhlasové tvorby Prix Bohemia Radio. A mým hostem je generální ředitel ČRo René Zavoral. Dobrý den, pane řediteli.

  • Hezké odpoledne. Kus za pozvání, abych byla úplně. A to ani pan ředitel právě teď odeslal naši fotografii. Přesně to je pro mě kávy o čtvrté na sociální síti. Tak pokud byste chtěli vidět, jak nám to s panem ředitelem sluší tom útulném studiu, tedy v olomouckém rozhlase, tak se na to určitě podívejte, protože tady web kamery nemáme.

Ostatní také poslouchají