Jak to vidí...

Politolog Kubáček: Hodnocení vlády? Méně se prsit a neřezat jen do občanů. Pak by tu byla šance na repetici

Jak to vidí...

Politolog Kubáček: Hodnocení vlády? Méně se prsit a neřezat jen do občanů. Pak by tu byla šance na repetici
Zleva ministr financí Zbyněk Stanjura, premiér Petr Fiala a ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela

Dvojka

Petr Fiala a jeho kabinet jsou v polovině svého funkčního období. Příliš lichotivé hodnocení od občanů si však neodnášejí. Podle bleskového průzkumu společnosti Median by Češi vládu ohodnotili známkou 3,76. Co jim vadí nejvíce? Proč politici svoji příležitost promarnili? Politolog Jan Kubáček ještě vysvětlí, proč Miroslav Kalousek neproměnil nominaci do europarlamentu, i to, zda je na české politické scéně prostor pro další pravicovou stranu.
Jan Kubáček, Zita Senková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Máte. Dobrý den a celý nový týden přeje Zita Senková. Je tady čas na rozhovor v souvislostech. Dnes se budov, jak to vidí, ptát Jana Kubáčka, politologa. Buďte vítán. Dobrý den.

  • Dobrý adventní čas všemi. Dobrý den mám.

  • Ohodnotíme například vládu v poločase a zamyslíme se i nad tím, zda je na politické scéně prostor pro další pravicovou stranu. Přeji nerušený poslech.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají