Jak to vidí...

Co by se stalo, kdyby zmizely všechny družice kolem Země, vysvětluje Přemysl Čechura, student ČVUT a skaut

Jak to vidí...

Co by se stalo, kdyby zmizely všechny družice kolem Země, vysvětluje Přemysl Čechura, student ČVUT a skaut
družice, satelit, vesmír, kosmická loď, planeta Země, oběžná dráha

Dvojka

Proč v České republice studovat kosmonautiku? Co přinášejí investice do vesmírného programu? O co bychom přišli, kdyby najednou zmizely všechny družice, které krouží kolem Země? Jak vyvrátit tvrzení, že člověk na Měsíci nikdy nestál? Je i pro technika pohled na hvězdnou oblohu stále úchvatný? Co pro život Přemysla Čechury znamená skauting? Jak přišel ke svému skautskému jménu Hrom? Pomůže pozorování planety zlepšit péči o životní prostředí?
sestra Angelika

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A pro ty nejbližší chvíle nedělního dopoledne tu, přátelé pro vás máme premiérové vydání svátečního pořadu. Jak to vidí dnes boromejka, sestra Angelika a její host Přemysl Čechura, student ČVUT a skaut. Proč v ČR studovat kosmonautiku? Co přinášejí investice do vesmírného programu? O co bychom přišli, kdyby najednou zmizely všechny družice, které krouží kolem Země. Jak vyvrátit tvrzení, že člověk na Měsíci nikdy nestál? Je i pro technika pohled na hvězdnou oblohu stále úchvatný? A co pro jeho život znamená skauting? O tom všem.

  • Teď půjde řeč.

  • ČRo dvojka. Jak to vidí?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají