Interview Plus

Zásah na fakultě byla zprvu improvizace, která se neměla o co opřít. Vázla hlavně komunikace, říká k závěrům šetření reportér

Interview Plus

Zásah na fakultě byla zprvu improvizace, která se neměla o co opřít. Vázla hlavně komunikace, říká k závěrům šetření reportér
Střelba na Filozofické fakultě

Plus

Univerzita Karlova podala stížnost proti odložení případu střelby na Filozofické fakultě. Před půl rokem tam student zavraždil 14 lidí, než obrátil zbraň proti sobě. Zbývá ještě došetřit souvislosti útoku, jak se univerzita domnívá, nebo je zcela jasné, co se loni před Vánoci v budově na Palachově náměstí v Praze odehrálo?
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Který uběhl od tragické střelby na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, je už známo mnoho podrobností o tom, jak střelec svůj čin plánoval a jak ji nakonec provedl. Co stále chybí, je přesný motiv, tedy proč se k něčemu takovému rozhodl. Policie případ odložila, proti tomu ale podala stížnost Univerzita Karlova, podle níž je potřeba došetřit všechny souvislosti útoků i jemu předcházejících událostí. Můžou vyšetřovatelé odhalit ještě něco víc? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Interview Plus.

  • Hostem interview je dnes investigativní reportér časopisu Respekt Jaroslav Spurný. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu