Interview Plus

Ukrajina intenzivně pracuje na protikorupčním systému. Už nedělají reformy jen proto, že na nich trvá Brusel, chválí Jourová

Interview Plus

Ukrajina intenzivně pracuje na protikorupčním systému. Už nedělají reformy jen proto, že na nich trvá Brusel, chválí Jourová
Věra Jourová

Plus

V porovnání s rokem 2017 jsem teď v úplně jiném státě, řekla eurokomisařka Věra Jourová při nedávné návštěvě Ukrajiny. Ocenila hlavně pokrok, který za tu dobu země udělala v boji proti korupci. Bude to stačit na to, aby Ukrajině lídři evropské sedmadvacítky udělili status kandidátské země?
Šárka Fenyková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Srovnání s rokem 2017 jsem teď úplně jiném státě, řekla eurokomisařka Věra Jourová při nedávné návštěvě Ukrajiny. Ocenila hlavně pokrok, který za tu dobu země udělala v boji proti korupci. Bude to stačit na to, aby Ukrajině lídři evropské sedmadvacítky udělili status kandidátské země? Jak složité bude jednání s Maďarskem? A je unie i po volbách ve střední Evropě ve vztahu k Ukrajině jednotná? Dobrý poslech přeje Šárka.

  • Váchová. Interview Plus.

  • Na dálku do Bruselu zdravím místopředsedkyni Evropské komise a eurokomisařka pro hodnoty a transparentnost Věru Jourovou. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají