Interview Plus

Putin dobře ví, že když ztratí Krym, tak celá jeho klika končí u moci, říká reportér Boháč

Interview Plus

Putin dobře ví, že když ztratí Krym, tak celá jeho klika končí u moci, říká reportér Boháč
Vojtěch Boháč, válečný reportér

Plus

Rusko v posledních dnech provedlo masivní vzdušné útoky na ukrajinská města. Jak z Kyjeva popisuje šéfredaktor serveru Voxpot Vojtěch Boháč, podle místních šlo o nejděsivější útok od loňského dubna, většinu raket se ale podařilo sestřelit, údajně včetně hypersonických střel Kinžál. „Pokaždé, když sem přijedu, tak je tu nějaký nový zdroj hrdosti na ukrajinskou armádu. Sestřelení potvrzené není, ale lidé to berou jako fakt a mají z toho obrovskou radost,“ přibližuje.
Šárka Fenyková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Rusko dnes v noci opět ostřelovala Ukrajinu. Dvě střely s plochou dráhou letu kalibr zasáhly Mykolajiv. Jen o den dříve se ozývaly sirény také v Kyjevě. Jaká tam v současné době panuje atmosféra? Jak se Ukrajina chystá na očekávanou protiofenzivu a co vyjednal prezident Volodymyr Zelenskyj na své cestě po evropských spojencích? Dobrý poslech přeje.

  • Šárka Fenyková.

  • Interview Plus.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají