Interview Plus

Novinář Wollner: Cítím obrovskou satisfakci, protože policie potvrdila mou nevinu

Interview Plus

Novinář Wollner: Cítím obrovskou satisfakci, protože policie potvrdila mou nevinu
Marek Wollner

Plus

Policie odložila prošetřování případu novináře Marka Wollnera s tím, že nedošlo ke spáchání trestného činu ani přestupku. Proti bývalému šéfovi pořadu Reportéři ČT se koncem loňského roku objevilo několik svědectví, které ho obviňovaly z bossingu a sexuálního obtěžování. „Beru to jako obrovskou satisfakci. V těchto věcech je těžké se obhájit. A když to děláte sám, nikdo vám nevěří,“ říká v Interview Plus.
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ošetřování skončilo a policie nezjistila žádné protiprávní jednání, přestupek ani trestný čin v případu bývalého šéfa pořadu Reportéři ČT Marka Wollnera. Proti němu se ke konci loňského roku shromáždilo několik výpovědí, které ho obviňovaly z Boeingu a sexuálního obtěžování. V polovině letošního ledna Marek Wollner odešel po dlouhých letech z ČT. Celou dobu ale říká, že obvinění vůči němu jsou neopodstatněná a nepodložená. Co se mění v souvislosti se závěrečným verdiktem policie? A bude mít celá věc ještě nějaké pokračování? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Interview Plus.

  • Hostem interview je novinář Marek Wollner. Dobrý den. Dobrý den. Co pro vás znamená ta skutečnost, že policie případ uzavřela s tím, že se vlastně nic nestalo?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají