Interview Plus

Mistrovství v Kataru bylo perfektně organizované, ale to byla i berlínská olympiáda v roce 1936, míní Jaromír Bosák

Interview Plus

Mistrovství v Kataru bylo perfektně organizované, ale to byla i berlínská olympiáda v roce 1936, míní Jaromír Bosák
Jaromír Bosák

Plus

Nadšené ohlasy fanoušků na finále mistrovství světa ve fotbale v Kataru pomalu doznívají, fotbalový komentátor Jaromír Bosák ovšem při jeho hodnocení neopomíná ani kontroverze: „Od kontroverzí úplně nejde odhlédnout. Začne zápas a vy se jako komentátor soustředíte na to, co se děje na hřišti. Věci okolo můžete komentovat mimo zápas jako takový, ale nemůžete to úplně vymazat z paměti.“
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • U hospodských stolů i na sociálních sítích ještě doznívají nadšené ohlasy na finále MS ve fotbale. Hráči Argentiny a Francie nabídli fanouškům velkolepý zážitek. U kapitána argentinského mužstva Lionela Messiho si navíc naplnil bezmála hollywoodský scénář, ve kterém jeho vynikající kariéra kulminovala titulem mistra světa a ani já si zase.

  • Odkud.

  • Připojí i gesto, říká tam jindy nohama altán mého, který si ho před jeho zemi. Podle západních médií tak katarský vládce světu ukázal, že mistrovství patřilo především samotnému Kataru. Jak se bude za čas na tento šampionát vzpomínat? Dobrý poslech přeje Jan Bumba. Interview Plus.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají