Interview Plus

Michálek: Vytápět rodinný dům jen elektřinou bude těžko zvládnutelné. Lidé musí zvážit alternativy

Interview Plus

Michálek: Vytápět rodinný dům jen elektřinou bude těžko zvládnutelné. Lidé musí zvážit alternativy
Jakub Michálek

Plus

Ředitel Úřadu pro zahraniční styky a informace Petr Mlejnek rezignuje. K tomu, aby ve funkci skončil, vyzývali poslanci z opozice i z vládní Pirátské strany kvůli jeho stykům s podnikatelem Michalem Redlem, obviněným v korupční kauze Dozimetr. „Atmosféra ve vládní koalici je pracovní. Je to věc, která nás odlákávala od toho, abychom se věnovali opravdu důležitým věcem,“ uvádí předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek.
Lukáš Matoška

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ředitel Úřadu pro zahraniční styky a informace Petr Mlejnek končí, což kromě opozice požadovala i jedna vládní strana Piráti. Uklidní se teď situace uvnitř pěti koalice? Ministerstvo průmyslu a obchodu chce zvýšit příspěvek na drahé energie, na který by domácnosti dosáhli ještě letos. Současně chystá pomoc pro firmy. Jak by měla vypadat? A vláda se nebude bránit výsledkům auditu Evropské komise týkajícího se střetu zájmů expremiéra Andreje Babiše z hnutí ANO. Jaké to bude mít důsledky pro zemědělské dotace? Dobrý poslech přeje Lukáš Matoška.

  • Interview Plus.

  • A naším hostem je předseda poslaneckého klubu Pirátské strany Jakub Michálek. Dobrý den. Vítejte v našem přenosovém voze.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají