Hovory

Zdeňka Havlíčková byla drzá a odmítala dělat to, co po ní obrozenci chtěli, říká její představitelka Antonie Formanová

Hovory

Zdeňka Havlíčková byla drzá a odmítala dělat to, co po ní obrozenci chtěli, říká její představitelka Antonie Formanová
Herečka Antonie Formanová

Plus

O Antonii Formanové se říká, že patří k nejtalentovanějším herečkám své generace. Můžete se na ni těšit na podzim v minisérii Dcera národa o Zdeňce Havlíčkové. „Bavilo mě, jak je drzá. A vlastně něčím i nesympatická,“ říká Formanová.
Lenka Buriánková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Antonie Formanová, herečka, kterou můžete právě vidět ve filmu jeden život o Nicholasi Wintonovi nebo na kterou se můžete těšit na podzim v minisérii dcera národa o Zdeňce Havlíčkové. Na Antonii Formanovou ale narazíte i v Dejvickém divadle v Praze, protože loni tam získala stálé angažmá. Je držitelkou Českého lva a říká se o ní, že patří k nejtalentovanějším herečkám své generace. Právě Antonie Formanová je hostem hovorů. Dobrý den.

  • Dobrý den. Děkuji za pozvání. Od mikrofonu vás zdraví Lenka Buriánková. Hovoří.

  • Vy jste se zrovna nedávno dostala do výběru časopisu Forbes 30 pod 30. Jde o výběr mimořádných tuzemských talentů ze světa byznysu, start-upů, vědy, sportu i umění. Jak se ale díváte na takové ankety? Je to pro vás důležité?

Více z pořadu