Hovory

Víc samostatnosti a méně strachu o děti by prospělo jak jim, tak jejich rodičům, říká zakladatel platformy Týmuj

Hovory

Víc samostatnosti a méně strachu o děti by prospělo jak jim, tak jejich rodičům, říká zakladatel platformy Týmuj
Děti sportují

Plus

Jak přimět děti k pohybu a zvednout je od počítačů? Nakolik limituje sociální situace rodičů dětské sportování? Proč jsou týmové sporty obrovským vkladem do života? Tyto a další otázky o amatérském sportování zodpoví Petr Salomon, zakladatel platformy Týmuj, která slouží trenérům, hráčům všeho věku i rodičům dětí k pohodlnému plánování sportovních aktivit. Dozvíme se, jaké jsou trendy v novodobém amatérském sportování a jakou přidanou hodnotu přináší sport lidem do života?
Eva Hůlková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jestli je někdo, kdo umí vykreslit a popsat obraz amatérského sportování v naší zemi, pak je to host dnešních hovorů Petr Salomon už v roce 2008 vymyslel a uvedl do života službu týmu i. Cz, ke které později vznikla i mobilní aplikace. Zvykli si na ni 1000 sportovních nadšenců všeho druhu a používají ji pro organizování tréninku a sportovních zápasů. Heslo týmu i. Cz zní není důležité vyhrát, ale sejít se více. V hovorech od mikrofonu zdraví Eva Hůlková.

  • Hovoří.

  • Nuže tedy Petr Salomon, otec, zakladatel platformy týmu ji. Cz, odborník na sportovní marketing a poradenství. Rovněž se specializuji na marketingový výzkum a další související oblasti. Absolvent managementu sportu a tělesné výchovy na fakultě tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově a semestru na Deutsche. Sport ho všude v Kolíně. Sport se prolíná nejen jeho profesním, ale i osobním životem. Je to dostatečná vizitka?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají