Hovory

Vibrátor nebo tramvaj? Oboje musí dobře fungovat a skvěle vypadat, říká designérka Marešová

Hovory

Vibrátor nebo tramvaj? Oboje musí dobře fungovat a skvěle vypadat, říká designérka Marešová
Anna Marešová

Plus

Jméno designérky Anny Marešové je spojeno s erotickými pomůckami, ale i tramvají T3 Coupé nebo lanovkou na Petřín. „Letos v dubnu bude firma slavit 10 let – není to dlouho, ale předcházela jí i má diplomová práce. Takže se sama divím, že z takového nápadu vznikla má kariéra. A myslím, že se erotickými pomůckami asi budu zabývat ještě dlouho,“ říká v pořadu Hovory.
Naděžda Hávová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Erotické pomůcky, menstruační kalíšek, tramvaj T3 kupé anebo lanovka na Petřín. Zkuste si tipnout, co mají společného jméno designérka. Jenomže smrsknout tyto její počiny jenom na čtyři produkty, to by bylo hodně velké zjednodušení. A to, že za vibrátor získala mezinárodní ocenění Red Dot, je už taky pár pátků stará věc. Život jde, dál přináší nové projekty, a jestli se na ně dívá pořád stejně i novátorským a očima, tak na to se vzápětí zeptám ze studia ČRo Plus zdraví Naděžda Hávová.

  • A naším hostem je dnes designérka Anna Marešová. Vítejte u nás. Dobrý den. Dobrý den. Zítra je Valentýn. Nejčastěji se prý k tomuto svátku dávají květiny, bonboniéry a taky sexy prádlo. Já o tom moc nevím, protože Valentýn tedy doma příliš nedržíme, nebo vůbec ne? Držíme. Ale kdyby vás ano někdo obdaroval třeba na Valentýna vibrátorem.

  • Měla byste z toho radost? No, kdyby obdaroval tím mým, tak bych byl hodně překvapen. Si vezmi, mě to pobavilo, ale obecně asi ano. Myslím si, že to je takový období. Teď je venku zima, takže dobrý obdarovávat pomůckám a myslím si, že se toho díky pomůckám, které zahřejí. Jak to myslíte s těmi, které zahřejí? Takže si myslím, že to je, že to je dobrý čas darovat takovou věc.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají