Hovory

Petrof vyrábíme v Hradci Králové, kde si kvalitu pohlídáme. Řešíme jen, aby nás někdo v Číně neokopíroval, říká šéfka firmy

Hovory

Petrof vyrábíme v Hradci Králové, kde si kvalitu pohlídáme. Řešíme jen, aby nás někdo v Číně neokopíroval, říká šéfka firmy
Zuzana Ceralová Petrofová

Plus

Jak složité je pro firmu převést část výroby do zahraničí? A proč je to vůbec v případě královehradecké rodinné firmy Petrof nutnost? V čem je kouzlo klavírů z Česka, že dobývají nejslavnější koncertní haly i srdce světových virtuosů? Hostem Hovorů Vladimíra Kroce je generální ředitelka firmy Petrof Zuzana Ceralová Petrofová, členka Národní ekonomické rady vlády.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Že přece řešili finanční krize, problémy se zaměstnanci, s odběrateli, tedy to, co řešíme i my. Když někdo říká, že je nutné se koukat do budoucnosti, tak já si myslím, že je potřeba nejprve načíst minulost, abychom mohli pokračovat úspěšně. Dál to říká náš dnešní host, prezidentka, majitelka rodinné společnosti Petrof Zuzana Ceralová Petrofová. Dobrý den. Dobrý den. Jaké poučení z minulosti jste si vzala vy osobně?

  • No a že historie se opakuje a že musí být stále ve střehu, protože může být válka.

  • No a tehdy jste vyráběli třeba i pražce, kdy?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají