Hovory

Na problémy mám růžové brýle, přibližuje Kubánec Osmany Laffita

Hovory

Na problémy mám růžové brýle, přibližuje Kubánec Osmany Laffita
Osmany Laffita

Plus

„Od okamžiku, kdy vstanu, tak miluji život. Miluji to, co dělám a lidi, kteří jsou kolem mě – takže hned od rána mám super náladu. Neříkám, že nejsou problémy, které se musejí řešit, ale mám na to růžové brýle, takže  i ty problémy vidím růžově,“ říká asi nejznámější Kubánec v Česku a módní návrhář Osmany Laffita.
David Šťáhlavský

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • 1333 stříbrných stříkaček, stříkalo přes 3333 stříbrných střech.

  • Jejíž to je? No, my máme nic, ale možná lepšího než vy jako lehký. A je to pan Kaplan jako problém jako kvanta Palacha pan Kaplan a je to taky se tím a ta je asi chvíli.

  • To říká jednoduše já bych to nezopakovali. Někdy je bezesporu známou osobností. Svůj původ nezapře jako Chantal Poullain například, ale s českým prostředím je neodlučně spjat. Možná i proto, že si, jak říká, před časem nasadili růžové brýle. Dívá se jimi na svět a je mu dobře. Osmane Rodriguesová fit a rodák z Havany, tedy Kuby, módní návrhář. A nejen to je mým hostem. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají