Hovory

Na hudbě mě fascinuje práce se zvukovostí a s kontrasty. Teď se to už dá i poslouchat, přiznává hudebník Pjoni

Hovory

Na hudbě mě fascinuje práce se zvukovostí a s kontrasty. Teď se to už dá i poslouchat, přiznává hudebník Pjoni
Isama Zing aka Jonatán Pastirčák

Plus

„Zajímá mě průnik v něčem trochu mainstreamu, líbivé populární hudby, s tou totální experimentální a nepředvídatelnou, která je pro někoho možná až neposlouchatelná. Nejvíc pak střet těchto dvou druhů hudby,“ říká slovenský muzikant Jonatán Pastirčák, který si říká Pjoni a podepsaný je pod filmovou hudbou snímků Citlivý člověk, Arvéd, Běžná selhání apod.  
Petr Vizina

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hudební produkci a zvukové inženýrství vystudoval v Londýně. Je špičkovým slovenským skladatelem, producentem a hudebníkem. V Česku je ovšem zatím známější jeho práce než on sám. Jeho filmová hudba zní například v dokumentu v síti nebo v psychologickém dramatu a rvete. Tuzemský tisk, který se zabývá celebritami, si všiml, že má známo manželku a tatínka kazatele. Dnešní Hovory jsou příležitostí se s Jonathanem past, s člověkem, který si říká špiony, seznámit. Při poslechu vás vítá Petr Vizina.

  • Dobrý den. Já vás zdravím.

  • Dobrý den. Vlastně.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají