Hovory

Může Il Boemo dostat Oscara? Napoví ráno 22. prosince, prozrazuje producent Macola

Hovory

Může Il Boemo dostat Oscara? Napoví ráno 22. prosince, prozrazuje producent Macola
Vojtěch Dyk v hlavní roli filmu Il Boemo

Plus

Český film Il Boemo vypráví o oslnivém úspěchu nejslavnějšího českého skladatele 18. století Josefa Myslivečka, kterého hraje Vojtěch Dyk. „Za sedm týdnů po premiéře v českých kinech jsme stále v Top 10. Doufali jsme v možná vyšší číslo návštěvnosti, nicméně zatím jsme se dostali na 68 tisíc diváků. Na dnešní dobu a film v italštině o hudebním skladateli je to velmi slušný výsledek,“ hodnotí producent Jan Macola.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jan Macola je filmový producent a provozovatel kina u pilotů v Praze. Dobrý den. Dobrý den. Narodil jste se 24. prosince. Poznamenalo vás to nějak, že slavíte narozeniny na Štědrý den?

  • No jako dítě samozřejmě to byla velká nevýhoda, protože většinou čekáte na dárky a je to 24 jsme dostávali jedny. Dokonce si pamatuji, že jsem jednou dostal od mámy, která si zapomněl na to, že mám narozeniny, kilo pomerančů.

  • Z toho varuje Jan Macola. Příjemný poslech vám přeje Vladimír Kroc.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají