Hovory

Mám v sobě hlad po poznání skutečných vlastníků kapitálu, říká šéfredaktor Forbes.cz Krstanov

Hovory

Mám v sobě hlad po poznání skutečných vlastníků kapitálu, říká šéfredaktor Forbes.cz Krstanov
Zdravko Krstanov, šéfredaktor online verze časopisu Forbes

Plus

Zdravko Krstanov se stal šéfredaktorem online verze časopisu Forbes ve svých 28 letech. Začínal jako juniorní redaktor, velmi rychle se ale propracoval do pozice šéfa. „Vždy jsem chtěl vystoupat do dalšího patra, zaklepat na další dveře. Nespokojil jsem se s tím, že se mám věnovat mladému byznysu a mladým lidem, začínajícím podnikatelům apod. Vždy mě zajímalo, kdo je o to patro nad nimi, kdo jim dává peníze a kdo dává peníze těm, kteří jsou o to patro nad nimi.“
Tatiana Čabáková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Zdraví cukr stanou vedl dva roky on-line verzi u českého vydání časopisu Forbes. Zajímá ho jako přemýšlej o nudě a který se dostanu od nuly. Mezi nejbohatších lidí v republice sleduje start Apolla, scénu, akciové trhy a nejbohatších Čechů. Vydává finanční podcast v animovaný, který se nebere vážně a léky. Co v něm vážený host, co na svoji práci miluje, co na něj naopak. Mě má rád. A i na to se opít tam. Hovorech od mikrofonu zdraví Tatiana Čabáková.

  • Zdravko, vítají tě v hovorech. Dobrý den. Děkuji za pozvání. A já hned v úvodu se opít tam na tom. No, Zdravko, v ČR je nosit o tom 17 můžou. Je to velmi netypické jméno na ČR. A prostě ho dostali vy?

  • Se mě nezklamala, že to nosí 17. Já jenom, jestli jestli je jedinečný, že jsem sám s tatínkem. Já jsem dostal po tatínkovi. Tatínek je původem z Bulharska. To jméno má ale kořeny srbské. Každopádně moje kořeny jsou teda, napůl bulharské a mé nosem potatil.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu