Hovory

Mám rád, když je prostor pro improvizaci a různé blbůstky, prozrazuje herec Kryštof Hádek

Hovory

Mám rád, když je prostor pro improvizaci a různé blbůstky, prozrazuje herec Kryštof Hádek
Kryštof Hádek

Plus

„Kdy je toho na mě moc? Když se sejde hodně práce, náročný rodinný život a navrch ještě třetí fronta, jako je rekonstrukce a porouchané auto. A právě tohle se mi teď všechno sešlo,“ popisuje herec Kryštof Hádek. Jako všichni v této profesi pak má někdy práce hodně, někdy míň. „V tom byl docela vydařený loňský rok, kdy se mi poštěstilo točit tři vysněné projekty, na které jsem víc než pět let čekal – pak se sešly najednou.“
Naděžda Hávová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dívala jsem se na čas efekt a abych zjistila, kolik rolí má na kontě náš dnešní host. A když jsem potom viděla ten dlouhý seznam, tak jsem se radši do toho počítání vůbec nepouštěla. Oči těkaly po webu, až mi padly na takový malý. Proklikávají odkaz nejoblíbenější herec. No a náš dnešní host je tam na 261. místě. A tak jsem klikla. A hned za ním je fešák, držitel Oscara Gregory Peck a před ním Kit Harrington. Ten zase hrál ve hře o trůny. Tak to se zdá být poměrně dobrá společnost. Ze studia ČRo Plus zdraví Naděžda Hávová.

  • A se mnou ve studiu herec Kryštof Hádek. Vítejte. Dobrý den. Dobrý den. Vy se usmíváte? Tak ano, je to dobrý. Mě to pobavilo.

  • Tento váš úvod, jak se vám to zdá? To, jak já znám teda jenom Gregory Pek a na hry o trůny se se nekoukal. Nějak mě to nechci clo nevtáhlo, takže toho bohužel neznám. Ale je to pro mě čest.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají